Crypto coin

Aergo (AERGO)

FİYAT 0,10 USD

%24S +%5,85

loading

Aergo (AERGO) Satın Al

Aergo (AERGO) Coin Satın Al

Aergo ya da diğer adıyla AERGO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AERGO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AERGO Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Aergo (AERGO) Nedir?

Aergo, kurumsal blokchain uygulamaları için hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir bir çözüm sunan bir blokchain platformudur. AERGO token, Aergo platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Aergo, akıllı sözleşmeler ve dijital varlık yönetimi gibi çeşitli özelliklerle kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Aergo (AERGO) Özellikleri

Aergo platformu, kurumsal müşterilerin karmaşık iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir dizi özellik sunar. AERGO token sahipleri, Aergo ağı üzerinde çeşitli hizmetlere erişebilir ve ağı işletmek için gerekli olan ödülleri alabilirler. Aergo'nun ölçeklenebilir ve esnek mimarisi, farklı endüstrilerde ve kullanım durumlarında geniş çapta benimsenmesini sağlar.

Aergo (AERGO) ve Kurumsal Uygulamalar

Aergo, işletmelerin karmaşık iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. AERGO token sahipleri, Aergo platformunu kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturabilir, dijital varlıkları yönetebilir ve kurumsal uygulamalar geliştirebilirler. Aergo'nun modüler yapısı, farklı sektörlerde ve işletme büyüklüklerinde geniş bir kullanım alanı bulmasını sağlar.

Aergo (AERGO) coin nasıl alınır ve satılır?

AERGO coin satın almak için, alım-satım platformunda AERGO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AERGO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AERGO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AERGO tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AERGO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AERGO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Aergo Fiyatı
$0,10
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow