Crypto coin

SingularityNET Token (AGIX)

FİYAT 0,66 USD

%24S -%4,91

loading

SingularityNET Token (AGIX) Satın Al

SingularityNET (AGIX) Coin Satın Al

SingularityNET ya da diğer adıyla AGIX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AGIX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AGIX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

SingularityNET (AGIX) Nedir?

SingularityNET, yapay zeka (AI) araştırma ve geliştirme projeleri için bir platform sağlayan bir blockchain tabanlı ağdır. AGIX token, bu platformda kullanılan yerel token olarak işlev görür. SingularityNET, farklı AI algoritmalarını bir araya getirerek, küresel bir pazar yerinde bu hizmetleri sunar.

SingularityNET (AGIX) Özellikleri

SingularityNET, çeşitli yapay zeka hizmetlerini sunan ve geliştiren bir ekosistemdir. AGIX token sahipleri, bu platformda yapay zeka algoritmalarını kullanarak çeşitli hizmetler alabilir ve sağlayabilirler. Ayrıca, SingularityNET platformu, yapay zeka geliştirmek ve dağıtmak isteyen geliştiriciler için bir pazar yeri görevi görür.

SingularityNET (AGIX) ve Yapay Zeka Geliştirme

SingularityNET, küresel çapta yapay zeka geliştirme projelerini bir araya getiren bir platformdur. AGIX token sahipleri, bu platform aracılığıyla farklı yapay zeka hizmetlerini keşfedebilir ve kullanabilirler. SingularityNET'in merkezi olmayan yapısı, yapay zeka projelerinin daha kolay bir şekilde geliştirilmesine ve dağıtılmasına olanak tanır.

SingularityNET (AGIX) coin nasıl alınır ve satılır?

AGIX coin satın almak için, alım-satım platformunda AGIX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AGIX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AGIX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AGIX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AGIX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AGIX Fiyat İstatistikleri

coingecko
SingularityNET Token Fiyatı
$0,66
24s Düşük/24s Yüksek
$0,50/$0,71
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,32/$0,68
Ticaret Hacmi
$394.980.478,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#99
Piyasa Değeri
$872.864.920,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,45251
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,95023 -%26,69
28 Oca 2018 (6 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0074715 %9.223,14
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow