Crypto coin

Alpaca Finance (ALPACA)

FİYAT 0,12 USD

%24S -%2,12

loading

Alpaca Finance (ALPACA) Satın Al

Alpaca Finance (ALPACA) Coin Satın Al

Alpaca Finance ya da diğer adıyla ALPACA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ALPACA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ALPACA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Alpaca Finance (ALPACA) Nedir?

Alpaca Finance, merkeziyetsiz finans (DeFi) platformlarından biridir. ALPACA token, Alpaca Finance platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Alpaca Finance, kullanıcıların kredi almasını, borç vermesini ve getiri kazanmasını sağlayan bir likidite madenciliği platformudur.

Alpaca Finance (ALPACA) Özellikleri

Alpaca Finance platformu, DeFi alanında yenilikçi bir likidite madenciliği çözümü sunar. ALPACA token sahipleri, bu platformda likidite sağlayarak çeşitli getiri fırsatlarından faydalanabilirler. Alpaca Finance, likidite sağlayıcılarına düşük riskli yatırım fırsatları sunar ve likidite madenciliği ile pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Alpaca Finance (ALPACA) ve DeFi

Alpaca Finance, DeFi ekosisteminin bir parçası olarak likidite madenciliği yapma imkanı sunar. ALPACA token sahipleri, Alpaca Finance platformunda likidite sağlayarak çeşitli DeFi protokollerine erişebilirler. Alpaca Finance, kullanıcıların kripto varlıklarını değerlendirme ve pasif gelir elde etme imkanı sunar.

Alpaca Finance (ALPACA) coin nasıl alınır ve satılır?

ALPACA coin satın almak için, alım-satım platformunda ALPACA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ALPACA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ALPACA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ALPACA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ALPACA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ALPACA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Alpaca Finance Fiyatı
$0,12
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow