Crypto coin

AirSwap Price (AST)

FİYAT 0,09 USD

%24S -%0,86

loading

AirSwap Price (AST) Satın Al

AirSwap (AST) Coin Satın Al

AirSwap ya da diğer adıyla AST token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AST Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AST Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

AirSwap (AST) Nedir?

AirSwap, merkezi olmayan bir ticaret platformudur ve Ethereum tabanlı bir token olan AST, AirSwap platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. AirSwap, kullanıcıların Ethereum tabanlı tokenleri güvenli ve kolay bir şekilde takas etmelerine olanak tanır.

AirSwap (AST) Özellikleri

AirSwap platformu, kullanıcıların merkezi olmayan bir ortamda token takası yapmalarına imkan verir. AST token sahipleri, AirSwap platformunda yer alan ticaret hizmetlerine erişebilir ve Ethereum tabanlı tokenleri güvenli bir şekilde takas edebilirler. AirSwap, kullanıcıların token takası yaparken kolaylıkla alıcılar ve satıcılar arasında eşleşmelerini sağlar.

AirSwap (AST) coin nasıl alınır ve satılır?

AST coin satın almak için, alım-satım platformunda AST bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AST alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AST seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AST tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AST tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AST Fiyat İstatistikleri

coingecko
AirSwap Price Fiyatı
$0,09
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow