Crypto coin

Badger DAO (BADGER)

FİYAT 2,79 USD

%24S -%1,36

loading

Badger DAO (BADGER) Satın Al

Badger DAO (BADGER) Coin Satın Al

Badger DAO ya da diğer adıyla BADGER token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BADGER Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BADGER Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Badger DAO (BADGER) Nedir?

Badger DAO, DeFi (Merkezi Olmayan Finans) alanında faaliyet gösteren bir topluluktur ve BADGER token, Badger DAO platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Badger DAO, kullanıcıların Bitcoin ile etkileşimde bulunmalarını ve Bitcoin'i DeFi ekosistemi içinde kullanmalarını sağlar.

Badger DAO (BADGER) Özellikleri

Badger DAO platformu, kullanıcıların Bitcoin'i DeFi ekosistemi içinde kullanmalarını ve farklı DeFi protokollerinde getiri elde etmelerini sağlar. BADGER token sahipleri, Badger DAO platformunda yer alan çeşitli hizmetlere erişebilir ve platform içinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler. Badger DAO, kullanıcıların Bitcoin varlıklarını optimize etmelerine ve DeFi alanında fırsatları değerlendirmelerine olanak tanır.

Badger DAO (BADGER) coin nasıl alınır ve satılır?

BADGER coin satın almak için, alım-satım platformunda BADGER bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BADGER alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BADGER seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BADGER tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BADGER tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitebadger.com
communityToplulukTwitter

BADGER Fiyat İstatistikleri

coingecko
Badger DAO Fiyatı
$2,79
24s Düşük/24s Yüksek
$3,81/$4,12
7g Düşük / 7g Yüksek
$3,75/$4,79
Ticaret Hacmi
$7.483.493,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#490
Piyasa Değeri
$78.985.425,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,094745
Tüm Zamanların
En Yükseği
$89,08 -%95,56
09 Şub 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,83 %115,86
10 Haz 2023 (yaklaşık 1 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow