Crypto coin

Balancer (BAL)

FİYAT 2,50 USD

%24S -%0,86

loading

Balancer (BAL) Satın Al

Balancer (BAL) Coin Satın Al

Balancer ya da diğer adıyla BAL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BAL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BAL Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Balancer (BAL) Nedir?

Balancer, merkezi olmayan bir likidite protokolüdür ve BAL token, Balancer platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Balancer, likidite sağlayıcılarına likidite madenciliği yapma ve portföylerini otomatik olarak dengeleme imkanı sunan bir AMM (Otomatik Piyasa Yapıcısı) platformudur.

Balancer (BAL) Özellikleri

Balancer platformu, likidite sağlayıcılarına portföylerini otomatik olarak dengeleme imkanı sunar ve likidite madenciliği yapma fırsatı verir. BAL token sahipleri, Balancer platformunda yer alan çeşitli hizmetlere erişebilir ve platform içinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler. Balancer, kullanıcıların DeFi projelerinde likidite sağlamalarını ve getiri elde etmelerini sağlar.

Balancer (BAL) coin nasıl alınır ve satılır?

BAL coin satın almak için, alım-satım platformunda BAL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BAL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BAL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BAL tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BAL tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BAL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Balancer Fiyatı
$2,50
24s Düşük/24s Yüksek
$4,03/$4,29
7g Düşük / 7g Yüksek
$3,93/$4,31
Ticaret Hacmi
$6.559.642,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#249
Piyasa Değeri
$229.466.004,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,028587
Tüm Zamanların
En Yükseği
$74,45 -%94,42
04 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$2,92 %42,17
19 Eki 2023 (9 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow