Crypto coin

BarnBridge (BOND)

FİYAT 2,76 USD

%24S -%0,41

loading

BarnBridge (BOND) Satın Al

BarnBridge (BOND) Coin Satın Al

BarnBridge ya da diğer adıyla BOND token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BOND Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BOND Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

BarnBridge (BOND) Nedir?

BarnBridge (BOND), DeFi protokollerini optimize etmeyi amaçlayan bir proje olup, gelir dengesizliklerini düzeltmek için sentetik varlıkların yönetimini sağlar. BOND tokeni, BarnBridge platformunda kullanılan yerel kripto para birimidir. BarnBridge, risk yönetimi ve getiri optimizasyonu sağlayarak DeFi alanında önemli bir rol oynamaktadır.

BarnBridge platformu, farklı DeFi protokollerindeki getiri dengesizliklerini düzeltmek için sentetik varlık havuzları oluşturur ve bu havuzları yönetir. BOND tokeni, bu havuzlara katkıda bulunmak ve yönetim işlemlerinde yer almak için kullanılır.

BarnBridge (BOND) Özellikleri

BOND token sahipleri, BarnBridge platformunda çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında sentetik varlık havuzlarına katılma, getiri optimizasyonu, risk yönetimi ve protokol yönetimine katılım bulunur.

BarnBridge, DeFi protokollerindeki getiri dengesizliklerini düzeltmek için sentetik varlık havuzlarını kullanır. BOND tokeni, bu havuzlara katkıda bulunarak ve yönetim işlemlerine katılarak DeFi alanındaki fırsatlardan yararlanmanıza olanak tanır.

BarnBridge (BOND) coin nasıl alınır ve satılır?

BOND coin satın almak için, alım-satım platformunda BOND bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BOND alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BOND seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BOND tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BOND tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

BOND Fiyat İstatistikleri

coingecko
BarnBridge Fiyatı
$2,76
24s Düşük/24s Yüksek
$3,33/$3,58
7g Düşük / 7g Yüksek
$3,36/$3,81
Ticaret Hacmi
$7.569.101,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#789
Piyasa Değeri
$33.470.032,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,226146
Tüm Zamanların
En Yükseği
$185,69 -%98,14
27 Eki 2020 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,61 %115,44
12 Eki 2023 (8 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow