Crypto coin

Cortex (CTXC)

FİYAT 0,17 USD

%24S +%2,61

loading

Cortex (CTXC) Satın Al

Cortex (CTXC) Coin Satın Al

Cortex ya da diğer adıyla CTXC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CTXC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CTXC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Cortex (CTXC) Nedir?

Cortex (CTXC), yapay zeka (AI) ve blockchain teknolojilerini bir araya getirerek merkezi olmayan AI modelleri ve uygulamaları geliştirmek için oluşturulmuş bir platformdur. Cortex, kullanıcıların akıllı sözleşmelere AI modelleri entegre etmelerine olanak tanır ve bu sayede daha karmaşık ve sofistike dApp'ler oluşturulabilir.

Cortex (CTXC) Özellikleri

Yapay Zeka ve Blockchain Entegrasyonu: Cortex, AI modellerini blockchain üzerinde çalıştırarak merkezi olmayan uygulamalara yapay zeka entegrasyonu sağlar.

Akıllı Sözleşmelerde AI Kullanımı: Cortex, akıllı sözleşmelere AI modelleri entegre etme olanağı sunar, bu da daha sofistike ve güçlü dApp'lerin oluşturulmasını sağlar.

Merkezi Olmayan AI Ekosistemi: Cortex, merkezi olmayan bir AI ekosistemi oluşturmayı hedefler, bu sayede AI modellerinin daha adil ve şeffaf bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Cortex (CTXC) coin nasıl alınır ve satılır?

CTXC coin satın almak için, alım-satım platformunda CTXC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CTXC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CTXC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CTXC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CTXC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

CTXC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Cortex Fiyatı
$0,17
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow