Crypto coin

PowerPool (CVP)

FİYAT 0,20 USD

%24S -%1,90

loading

PowerPool (CVP) Satın Al

PowerPool (CVP) Coin Satın Al

PowerPool ya da diğer adıyla CVP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CVP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CVP Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

PowerPool (CVP) Nedir?

PowerPool (CVP), merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde token havuzları oluşturarak kullanıcıların çeşitli DeFi projelerine katılımını sağlayan bir platformdur. PowerPool, farklı DeFi tokenlerini bir araya getirerek kullanıcıların tek bir havuz üzerinden çeşitli projelere yatırım yapmalarını ve getiri elde etmelerini sağlar. CVP token, PowerPool ekosisteminde yönetişim ve teşvik mekanizması olarak kullanılır.

PowerPool (CVP) Özellikleri

Token Havuzları: PowerPool, kullanıcıların çeşitli DeFi tokenlerini tek bir havuzda birleştirerek yatırım yapmalarına olanak tanır.

Yönetişim Tokeni: CVP token, PowerPool ekosisteminde yönetişim süreçlerine katılım sağlamak ve platformun geleceğine karar vermek için kullanılır.

Getiri Sağlama: PowerPool, kullanıcıların likidite sağlayarak ve token havuzlarına katılarak getiri elde etmelerini sağlar.

PowerPool (CVP) coin nasıl alınır ve satılır?

CVP coin satın almak için, alım-satım platformunda CVP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CVP alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CVP seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CVP tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CVP tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

CVP Fiyat İstatistikleri

coingecko
PowerPool Fiyatı
$0,20
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow