Crypto coin

DOCK (DOCK)

FİYAT 0,01 USD

%24S +%20,22

loading

DOCK (DOCK) Satın Al

Dock (DOCK) Coin Satın Al

DOCK token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DOCK Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DOCK Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Dock (DOCK) Nedir?

Dock (DOCK), merkezi olmayan kimlik doğrulama platformudur. DOCK, kişisel verilerin güvenli ve şeffaf bir şekilde saklanmasını sağlar, böylece kullanıcılar dijital kimliklerini güvenle yönetebilirler.

Dock (DOCK) Özellikleri

Merkezi Olmayan Kimlik Doğrulama: DOCK, merkezi olmayan kimlik doğrulama platformudur. Kişisel verilerin güvenli ve şeffaf bir şekilde saklanmasını sağlar, böylece kullanıcılar dijital kimliklerini güvenle yönetebilirler.

Güvenli ve Şeffaf: DOCK, kullanıcıların kişisel verilerini güvenli ve şeffaf bir şekilde saklar, veri güvenliği konusunda yüksek standartlar sunar.

Kullanıcı Dostu Arayüz: DOCK platformu, kullanıcıların kolayca dijital kimliklerini yönetmelerini sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

DOCK (DOCK) coin nasıl alınır ve satılır?

DOCK coin satın almak için, alım-satım platformunda DOCK bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DOCK alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DOCK seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DOCK tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DOCK tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DOCK Fiyat İstatistikleri

coingecko
DOCK Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow