Crypto coin

Ellipsis (EPX)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%0,18

loading

Ellipsis (EPX) Satın Al

Ellipsis (EPX) Coin Satın Al

Ellipsis ya da diğer adıyla EPX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "EPX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda EPX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Ellipsis (EPX) Nedir?

Ellipsis (EPX), DeFi (Merkezi Olmayan Finans) platformu olarak bilinir ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde faaliyet gösterir. EPX tokeni, stabilcoin swap işlemleri, likidite madenciliği ve kredi havuzları gibi çeşitli finansal hizmetlerde kullanılır. Ellipsis, düşük ücretler ve hızlı işlem onayları ile yüksek likiditeye sahip bir platform olarak dikkat çeker.

Ellipsis (EPX) Özellikleri

Stabilcoin Swap: Ellipsis, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde stabilcoin swap işlemleri için bir platform sağlar. Kullanıcılar, DAI, USDT, USDC gibi popüler stabilcoinleri birbirleriyle takas edebilirler.

Likidite Madenciliği: EPX token sahipleri, likidite sağlayarak getiri elde edebilirler. Ellipsis platformunda likidite madenciliği yaparak ödüller kazanabilirler.

Kredi Havuzları: Ellipsis, kullanıcıların belirli bir teminat karşılığında kredi alabileceği kredi havuzları sunar. Bu, kredi almak isteyen kullanıcılara kolaylık sağlar.

Ellipsis (EPX) coin nasıl alınır ve satılır?

EPX coin satın almak için, alım-satım platformunda EPX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra EPX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki EPX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız EPX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda EPX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

EPX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Ellipsis Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow