Crypto coin

ForTube (FOR)

FİYAT 0,01 USD

%24S +%0,04

loading

ForTube (FOR) Satın Al

ForTube (FOR) Coin Satın Al

ForTube ya da diğer adıyla FOR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FOR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FOR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

ForTube (FOR) Nedir?

ForTube (FOR), merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sunan bir protokoldür. Kullanıcılar, ForTube platformu aracılığıyla kripto para birimlerini ödünç alabilir, ödünç verebilir, mevduat yapabilir ve faiz kazanabilir. FOR tokeni, ForTube platformunda yapılan işlemleri yönetmek ve ağda yapılan katkıları ödüllendirmek için kullanılır.

ForTube (FOR) Özellikleri

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) Platformu: ForTube, merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sunan bir protokoldür. Kullanıcılar, kripto para birimlerini ödünç alabilir, ödünç verebilir, mevduat yapabilir ve faiz kazanabilir.

FOR Token: FOR tokeni, ForTube platformunda yapılan işlemleri yönetmek ve ağda yapılan katkıları ödüllendirmek için kullanılır. Ayrıca, kullanıcılar FOR tokeni ile platform içinde çeşitli avantajlardan faydalanabilirler.

Çeşitli Finansal Hizmetler: ForTube, kullanıcılara çeşitli finansal hizmetler sunar. Kullanıcılar, kripto varlıklarını ödünç alabilir, ödünç verebilir, mevduat yapabilir ve faiz kazanabilirler.

ForTube (FOR) coin nasıl alınır ve satılır?

FOR coin satın almak için, alım-satım platformunda FOR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FOR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FOR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FOR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FOR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

FOR Fiyat İstatistikleri

coingecko
ForTube Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow