Crypto coin

Frontier (FRONT)

FİYAT 0,79 USD

%24S -%2,29

loading

Frontier (FRONT) Satın Al

Frontier (FRONT) Coin Satın Al

Frontier ya da diğer adıyla FRONT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FRONT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FRONT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Frontier (FRONT) Nedir?

Frontier (FRONT), merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerine erişim sağlayan bir cüzdan ve aggrege platformudur. Kullanıcılar, Frontier platformu aracılığıyla birçok farklı DeFi protokolüne tek bir arayüzden erişebilir, yönetebilir ve ticaret yapabilirler. FRONT tokeni, Frontier platformunu yönetmek ve ağdaki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Frontier (FRONT) Özellikleri

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) Platformu: Frontier, merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerine erişim sağlayan bir cüzdan ve aggrege platformudur. Kullanıcılar, birçok farklı DeFi protokolüne tek bir arayüzden erişebilir, yönetebilir ve ticaret yapabilirler.

FRONT Token: FRONT tokeni, Frontier platformunu yönetmek ve ağdaki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır. Ayrıca, kullanıcılar tarafından çeşitli hizmetlere erişim sağlamak için kullanılır.

Kullanıcı Dostu Arayüz: Frontier, kullanıcı dostu bir arayüz sağlayarak DeFi protokollerine erişimi kolaylaştırır ve DeFi ekosistemini daha erişilebilir hale getirir.

Frontier (FRONT) coin nasıl alınır ve satılır?

FRONT coin satın almak için, alım-satım platformunda FRONT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FRONT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FRONT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FRONT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FRONT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

FRONT Fiyat İstatistikleri

coingecko
Frontier Fiyatı
$0,79
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow