Crypto coin

1inch (INCH)

FİYAT 0,42 USD

%24S -%3,04

loading

1inch (INCH) Satın Al

1inch (1INCH) Coin Satın Al

1inch ya da diğer adıyla 1INCH token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "1INCH Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda 1inch (1INCH) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

1inch (1INCH) Nedir?

1inch (1INCH), merkeziyetsiz borsalar (DEX) arasında en iyi fiyatları bulmak ve kullanıcıların en avantajlı şekilde kripto para alım satımı yapmalarını sağlamak için geliştirilen bir DEX toplayıcı platformudur. 1inch, farklı borsalardaki fiyatları ve likidite havuzlarını tarayarak, en iyi ticaret yollarını belirler ve kullanıcılarına en iyi fiyatı sunar. 1INCH token, platformun yerel tokenıdır ve yönetişim, stake etme ve ödül programlarında kullanılır.

1inch (1INCH) Özellikleri

DEX Toplayıcı: 1inch, kullanıcıların çeşitli merkeziyetsiz borsalarda en iyi fiyatları bulmalarına yardımcı olan bir toplayıcıdır. Bu, kullanıcıların en avantajlı fiyatlarla işlem yapmalarını sağlar.

Likidite Kaynakları: Platform, birçok likidite kaynağını bir araya getirir ve en iyi ticaret yollarını belirler. Bu sayede, kullanıcılar en düşük slipaj ile işlem yapabilirler.

Güvenlik: 1inch, kullanıcıların fonlarını güvenli bir şekilde saklamalarını sağlar. Platform, akıllı sözleşme güvenliğine büyük önem verir ve düzenli olarak denetlenir.

Kullanıcı Dostu: Kullanıcıların kolayca işlem yapmalarını sağlayan basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.

1inch (1INCH) coin nasıl alınır ve satılır?

1inch (1INCH) coin satın almak için, alım-satım platformunda 1INCH bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra 1INCH alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki 1INCH seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız 1INCH tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda 1INCH tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsite1inch.io
communityToplulukTwitter

INCH Fiyat İstatistikleri

coingecko
1inch Fiyatı
$0,42
24s Düşük/24s Yüksek
$0,42/$0,45
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,42/$0,47
Ticaret Hacmi
$30.043.284,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#141
Piyasa Değeri
$498.126.694,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,060313
Tüm Zamanların
En Yükseği
$8,65 -%94,97
27 Eki 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,220469 %97,52
11 Eyl 2023 (9 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow