Crypto coin

Selfkey (KEY)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%1,44

loading

Selfkey (KEY) Satın Al

Selfkey (KEY) Coin Satın Al

Selfkey ya da diğer adıyla KEY token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "KEY Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda KEY Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Selfkey (KEY) Nedir?

SelfKey, kişisel verilerin ve kimliklerin güvenli bir şekilde saklanmasını ve yönetilmesini sağlayan bir platformdur. SelfKey, kullanıcıların kendi dijital kimliklerini oluşturmalarına, yönetmelerine ve kontrol etmelerine imkan tanır.

Selfkey (KEY) Özellikleri

Dijital Kimlik Yönetimi: SelfKey, kullanıcıların dijital kimliklerini güvenli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

KYC ve AML Uygulamaları: SelfKey, kullanıcıların KYC (Müşteri Kimliği Doğrulaması) ve AML (Kara Para Aklama) uygulamalarını daha verimli bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi): SelfKey platformu, merkezi olmayan finansal hizmetlere (DeFi) erişim sağlar ve finansal işlemlerin gerçekleştirilmesini kolaylaştırır.

Selfkey (KEY) coin nasıl alınır ve satılır?

Selfkey (KEY) coin satın almak için, alım-satım platformunda KEY bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra KEY alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki KEY seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız KEY tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda KEY tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

KEY Fiyat İstatistikleri

coingecko
Selfkey Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow