Crypto coin

LeverFi (LEVER)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%4,73

loading

LeverFi (LEVER) Satın Al

LeverFi (LEVER) Coin Satın Al

LeverFi ya da diğer adıyla LEVER token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "LEVER Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda LEVER Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

LeverFi (LEVER) Nedir?

LeverFi, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren bir platformdur. Kullanıcılara, kripto varlıkları üzerinde kaldıraçlı işlem yapma imkanı tanır. LeverFi, borç verme ve borç alma işlemlerini bir araya getirerek kullanıcıların likidite ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur. Platform, DeFi ekosistemindeki birçok popüler protokolle entegrasyon sağlayarak geniş bir kullanıcı tabanına hizmet vermektedir.

LeverFi (LEVER) Özellikleri

Kaldıraçlı İşlemler: Kullanıcılar, LeverFi platformunda kripto varlıklar üzerinde kaldıraçlı işlemler yapabilirler.

Borç Verme ve Borç Alma: LeverFi, kullanıcıların kripto varlıklarını borç vererek gelir elde etmelerini veya borç alarak likidite ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar.

Entegrasyon: Platform, DeFi ekosistemindeki diğer popüler protokollerle entegrasyon sağlar.

Güvenlik: LeverFi, kullanıcıların varlıklarını güvenli bir şekilde saklamalarını sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri kullanır.

LeverFi (LEVER) coin nasıl alınır ve satılır?

LeverFi (LEVER) coin satın almak için, alım-satım platformunda LEVER bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra LEVER alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki LEVER seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız LEVER tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda LEVER tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

LEVER Fiyat İstatistikleri

coingecko
LeverFi Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow