Crypto coin

Polygon (MATIC)

FİYAT 0,61 USD

%24S -%2,86

loading

Polygon (MATIC) Satın Al

Polygon (MATIC) Coin Satın Al

Polygon ya da diğer adıyla MATIC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MATIC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MATIC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Polygon (MATIC) Nedir?

Polygon, Ethereum blok zincirinde ölçeklenebilirlik ve daha düşük ücretler sağlamak için oluşturulmuş bir çoklu zincir çözümüdür. MATIC token, Polygon ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Polygon, geliştiricilere ve kullanıcılara Ethereum tabanlı uygulamaları daha hızlı, daha ucuz ve daha verimli bir şekilde kullanma imkanı sunar.

Polygon (MATIC) Özellikleri

Ölçeklenebilirlik: Polygon, Ethereum tabanlı uygulamalar için ölçeklenebilirlik sorununu çözer. Daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlayarak kullanıcı deneyimini artırır.

Düşük Ücretler: Polygon, düşük işlem ücretleri ile kullanıcıların Ethereum tabanlı uygulamaları daha uygun maliyetlerle kullanmalarını sağlar.

Çoklu Zincir Çözümü: Polygon, çoklu zincir mimarisiyle çalışır. Bu sayede farklı uygulamaların farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Kolay Entegrasyon: Polygon, Ethereum tabanlı uygulamaların kolayca entegre edilebilmesini sağlar. Geliştiriciler, mevcut uygulamalarını Polygon'a entegre ederek avantajlarından yararlanabilirler.

Polygon (MATIC) coin nasıl alınır ve satılır?

Polygon (MATIC) coin satın almak için, alım-satım platformunda MATIC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MATIC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MATIC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MATIC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MATIC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

MATIC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Polygon Fiyatı
$0,61
24s Düşük/24s Yüksek
$0,91/$1,03
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,88/$1,03
Ticaret Hacmi
$695.146.133,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#15
Piyasa Değeri
$8.700.400.590,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,079898
Tüm Zamanların
En Yükseği
$2,92 -%67,86
27 Ara 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0031437 %29.713,09
10 May 2019 (yaklaşık 5 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow