Crypto coin

Orion Protocol (ORN)

FİYAT 1,55 USD

%24S -%1,61

loading

Orion Protocol (ORN) Satın Al

Orion Protocol (ORN) Coin Satın Al

Orion Protocol ya da diğer adıyla ORN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ORN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ORN Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Orion Protocol (ORN) Nedir?

Orion Protocol (ORN), merkezi olmayan bir likidite agregatörü ve kripto varlık yönetim platformudur. Bu platform, kripto para birimi alım satımını, likidite havuzlarını bir araya getirerek gerçekleştirir ve kullanıcılarına tek bir noktadan erişim sağlar. ORN, Orion ekosisteminin yerel kripto parasıdır ve platformdaki işlemler için kullanılır.

Orion Protocol (ORN) Özellikleri

Likit Varlık Agregasyonu: Orion Protocol, kullanıcıların en iyi fiyatları alabilmeleri için birden fazla likidite havuzunu bir araya getirir. Bu, kullanıcıların tek bir platform üzerinden çeşitli borsalarda bulunan varlıklara erişmelerini sağlar.

Orion Terminali: Orion Terminali, birden fazla borsa ve likidite kaynağına erişim sağlayan bir ticaret platformudur. Kullanıcılar, tek bir arayüz üzerinden kripto varlıklarını alıp satabilir ve ticaret stratejilerini yönetebilirler.

Orion Aggregator: Orion Aggregator, kullanıcıların farklı borsalardaki fiyatları karşılaştırmasına ve en uygun alım-satım fırsatlarını bulmasına olanak tanır. Bu, kullanıcıların en iyi fiyatları elde etmelerini sağlayarak ticaret verimliliğini artırır.

Orion Bridge: Orion Bridge, farklı blokzincirler arasında varlık transferini kolaylaştıran bir köprüdür. Kullanıcılar, farklı blokzincirleri ve tokenleri arasında hızlı ve güvenli bir şekilde varlık transferi yapabilirler.

Orion (ORN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

ORN coin satın almak için, alım-satım platformunda ORN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ORN alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ORN seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ORN tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ORN tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsiteorion.xyz
communityToplulukTwitter

ORN Fiyat İstatistikleri

coingecko
Orion Protocol Fiyatı
$1,55
24s Düşük/24s Yüksek
$1,56/$1,75
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,13/$2,03
Ticaret Hacmi
$17.605.994,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#604
Piyasa Değeri
$54.896.311,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,320714
Tüm Zamanların
En Yükseği
$29,25 -%94,55
22 Mar 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,46415 %243,31
12 Eki 2023 (8 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow