Crypto coin

Render (RNDR)

FİYAT 6,05 USD

%24S -%5,45

loading

Render (RNDR) Satın Al

RNDR Coin (Render Network) Satın Al

Render Network (RNDR) token alım satım işlemlerinizi Block Earner’da dakikalar içerisinde Türk lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "RNDR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda RNDR token alıp satın. Platformda minimum kripto alım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Render Network (RNDR) Nedir?

Render Network, merkeziyetsiz bir GPU paylaşım ağıdır. Bu konuyu blockchain üzerine taşıyan ilk ağ Render Network’tür. Günümüzde, modelleme üzerine çalışan tasarımcı ve sanatçılar, yüksek güce sahip bir GPU’ya ihtiyaç duyarlar. Teknolojinin gelişmesi ile de her yıl bir önceki GPU modellerine göre çok daha güçlüsü çıkabilir. Render Network ise, bir ağ oluşturup bu GPU güçlerinin Render Token karşılığında alınıp satılmasını sağlayan bir sistem oluşturmuştur. Bir tasarımcı olarak bilgisayarınızın çok uzun sürede yapacağı bir render işlemini, Render’in marketplace’inden satın alacağınız GPU gücü ile dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bunun için ödemeyi Paypal üzerinden USD olarak veya Render Token ile yapabilirsiniz.

Render Network, medya, arttırılmış gerçeklik, mimarlık, tasarım, sanat, oyun, sağlık, yapay gerçeklik gibi sistemlerde kullanılabilmesi ile geniş bir ekosisteme sahiptir.

Render platformunda GPU ihtiyacı bulunan kullanıcılar kaynak dosyasını sisteme yükler. Render sistemi bu iş için gerekli olan ücreti belirler ve ücret ödendikten sonra ağdaki GPU hizmeti sağlayıcılarına işi iletir. İş tamamlandıktan sonra kullanıcı projesinin renderı alınmış halde dosyayı geri alır.

RNDR coin nedir?

RNDR, Render Network’ün ERC-20 standartlarında oluşturulmuş platform tokenidir. RNDR ağ içerisinde farklı kullanım senaryolarına sahiptir. İlk olarak, yapılan GPU hizmeti kiralama işlemlerinde ödeme yöntemlerinden biridir. İkinci olarak, GPU hizmeti vermek isteyen kişilerin node olarak ağda yer alabilmeleri için belirli miktarda RNDR token’ı stake etmeleri gerekir. Son olarak ise platformun yönetişim kararları, RNDR token stakerlerinin katılımı ile yapılır.

RNDR coin (Render) coin toplam arzı ne kadar?

RNDR token’in toplam arzı 531,039,933, maksimum arzı ise 536,870,912 adetten oluşmaktadır. 2024 Şubat ayı dolaşımda bulunan RNDR coin sayısı ise 376,146,336 adettir. RNDR token, klasik bir ICO süreci geçirmemiştir ve coinler ağda hizmet alınıp satıldığı zaman gerekli olan ihtiyaca göre üretilmektedir. Render coin, 2019 yılında özel ve genel satışlar yapmış, RNDR adeti 0.051 USD değerinden satılmıştır.

Render Network Kurucuları Kimlerdir?

Render Network, 2008 yılında kurulan bir grafik işlemci şirketi olan OTOY’un çatısı altında bulunmaktadır. OTOY şirketinin kurucuları ise Jules Urbach, Alissa Grainger ve Malcolm Taylor’dır. Urbach, OTOY’un CEO’su ve kurucusudur. 70’den fazla patente sahip olan Urbach, grafik işlemci sektöründe 25 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Render Network’ün blockchaine taşınması ve RNDR token üzerindeki etkisi yüksektir. Grainger, kuruculuğunun yanısıra partnerlik anlaşmaları ile ilgilenmektedir. Taylor ise CTO olarak görev yapmaktadır.

RNDR coin (Render Network) nasıl alınır ve satılır?

RNDR token satın almak için, alım-satım platformunda RNDR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra RNDR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki RNDR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız RNDR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda RNDR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

RNDR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Render Fiyatı
$6,05
24s Düşük/24s Yüksek
$5,93/$7,04
7g Düşük / 7g Yüksek
$4,86/$6,86
Ticaret Hacmi
$362.935.208,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#43
Piyasa Değeri
$2.626.334.434,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,138191
Tüm Zamanların
En Yükseği
$8,78 -%20,92
21 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,036656 %18.846,84
16 Haz 2020 (yaklaşık 4 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow