Crypto coin

StormX (STMX)

FİYAT 0,01 USD

%24S -%0,64

loading

StormX (STMX) Satın Al

StormX (STMX) Coin Satın Al

StormX ya da diğer adıyla STMX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "STMX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda StormX tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

StormX (STMX) Nedir?

StormX (STMX), merkezi olmayan bir platformda kullanıcılarına kripto para kazanma fırsatı sunan bir token ve uygulama ekosistemidir. STMX tokeni, kullanıcıların çeşitli görevleri tamamlayarak ödüller kazanmasını sağlar.

StormX (STMX) Özellikleri

Kripto Ödüller: StormX, kullanıcılara çeşitli görevleri tamamlama karşılığında kripto ödüller kazandıran bir platformdur. Kullanıcılar, alışveriş yapma, anket doldurma, uygulama indirme gibi basit görevleri tamamlayarak STMX tokeni kazanabilirler.

Kullanıcı Dostu Arayüz: StormX platformu, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kripto kazanma sürecini kolaylaştırır. Kullanıcılar, uygulama içindeki adımları takip ederek kolayca ödüllerini kazanabilirler.

Çeşitlilik: STMX tokeni kazanma fırsatları çeşitlidir. Kullanıcılar, alışveriş platformlarında alışveriş yaparak, anket doldurarak, oyun oynayarak veya uygulama indirerek ödüllerini artırabilirler.

STMX Token: STMX tokeni, StormX platformunun yerel kripto para birimidir. Kullanıcılar, STMX tokeni kazanırken aynı zamanda bu tokeni çeşitli platformlarda harcayabilirler.

StormX (STMX) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

STMX coin satın almak için, alım-satım platformunda STMX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra STMX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki STMX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız StormX tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda STMX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

STMX Fiyat İstatistikleri

coingecko
StormX Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow