Crypto coin

UniLend (UFT)

FİYAT 0,29 USD

%24S -%2,94

loading

UniLend (UFT) Satın Al

UniLend (UFT) Coin Satın Al

UniLend ya da diğer adıyla UFT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "UFT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda UniLend tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

UniLend (UFT) Nedir?

UniLend (UFT), merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerini birleştirerek likidite oluşturma, kredi verme ve ticaret işlemleri için kapsamlı bir platform sunan bir DeFi protokolüdür. UFT tokeni, UniLend protokolünün yerel kripto para birimi olup, platform üzerindeki işlemler için kullanılır ve protokolün güvenliğini sağlamak amacıyla staking ve oy hakları gibi özellikleri içerir.

UniLend (UFT) Özellikleri

Çoklu Varlık Desteği: UniLend, farklı blockchain ağlarından ve varlık türlerinden likiditeyi bir araya getirir. Bu, kullanıcıların çeşitli varlıklar üzerinde işlem yapmasını ve bunları borç vermesini sağlar.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) Protokolü: UniLend, merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde faaliyet gösteren bir protokoldür. Kullanıcılar, DeFi prensiplerine dayalı olarak güvenli, hızlı ve verimli bir şekilde işlem yapabilirler.

Yüksek Likidite: UniLend, kullanıcıların varlıklarını likiditeye dönüştürmelerine ve kredi alıp vermek için kullanmalarına olanak tanır. Bu, piyasada likiditenin artmasına ve daha verimli işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

Staking ve Oy Hakları: UFT token sahipleri, UniLend protokolünde staking yaparak pasif gelir elde edebilirler. Ayrıca, platformun yönetimine katılarak oy kullanma hakkına sahip olurlar.

UniLend (UFT) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

UFT coin satın almak için, alım-satım platformunda UFT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra UFT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki UFT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız UniLend tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda UFT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

UFT Fiyat İstatistikleri

coingecko
UniLend Fiyatı
$0,29
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow