Crypto coin

Unifi Protocol DAO (UNFI)

FİYAT 3,67 USD

%24S -%1,45

loading

Unifi Protocol DAO (UNFI) Satın Al

Unifi Protocol DAO (UNFI) Coin Satın Al

Unifi Protocol DAO ya da diğer adıyla UNFI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "UNFI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Unifi Protocol DAO tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir?

Unifi Protocol DAO (Decentralized Autonomous Organization), merkezi olmayan bir finansal protokol ve platformdur. UNFI tokeni, bu protokolün yerel kripto para birimi olarak kullanılır ve platform üzerindeki çeşitli işlemler için temel bir değer birimi olarak hizmet verir.

Unifi Protocol DAO (UNFI) Özellikleri

Merkezi Olmayan Finansal Protokol: Unifi Protocol DAO, merkezi olmayan finansal ürünlerin ve hizmetlerin geliştirilmesine ve sunulmasına olanak tanır. Kullanıcılar, platform üzerinde likidite sağlayabilir, kredi alıp verebilir ve diğer finansal işlemleri gerçekleştirebilir.

Çoklu Varlık Desteği: UNFI, farklı blockchain ağlarından ve varlık türlerinden likiditeyi bir araya getirir. Bu, kullanıcıların çeşitli varlıklar üzerinde işlem yapmasını ve bunları borç vermesini sağlar.

Governance (Yönetişim): Unifi Protocol DAO, platformun yönetişimini topluluk tarafından yönlendirilen bir modelle sağlar. UNFI token sahipleri, platformun geleceği hakkında kararlar almak ve protokolün gelişimine katkıda bulunmak için oy kullanabilirler.

Yüksek Likidite: Unifi Protocol DAO, kullanıcıların varlıklarını likiditeye dönüştürmelerine ve kredi alıp vermek için kullanmalarına olanak tanır. Bu, piyasada likiditenin artmasına ve daha verimli işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

Unifi Protocol DAO (UNFI) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

UNFI coin satın almak için, alım-satım platformunda UNFI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra UNFI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki UNFI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Unifi Protocol DAO tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda UNFI tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

UNFI Fiyat İstatistikleri

coingecko
Unifi Protocol DAO Fiyatı
$3,67
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow