Crypto coin

Voyager VGX (VGX)

FİYAT 0,07 USD

%24S -%3,87

loading

Voyager VGX (VGX) Satın Al

Voyager Token (VGX) Coin Satın Al

Voyager Token ya da diğer adıyla VGX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "VGX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Voyager Tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Voyager Token (VGX) Nedir?

Voyager Token (VGX), Voyager uygulaması ve platformu üzerinde kullanılan bir kripto para birimidir. VGX tokeni, kullanıcıların kripto para ticareti yaparken avantajlar elde etmesini sağlar ve Voyager platformunun çeşitli özelliklerinden yararlanmalarını sağlar.

Voyager Token (VGX) Özellikleri

Kullanıcı Avantajları: VGX tokeni, Voyager platformunda kullanıcıların çeşitli avantajlar elde etmesini sağlar. Bu avantajlar, ticaret ücretlerinde indirimler, özel teklifler, para ödülleri ve diğer fırsatlar şeklinde olabilir.

Voyager Platformunda Kullanım: VGX tokeni, Voyager platformunda kullanılır ve bu platformun çeşitli özelliklerinden yararlanmak için kullanılır. Bu özellikler arasında kripto para ticareti, fiyat alarmı oluşturma, portföy izleme ve diğerleri bulunabilir.

Ticaret Kolaylığı: VGX tokeni, Voyager platformunda kripto para ticaretini daha kolay ve avantajlı hale getirir. Kullanıcılar VGX ile ödeme yaparak ticaret ücretlerinden indirim alabilir ve diğer avantajlardan yararlanabilir.

Yükselen Değer: VGX tokeni, Voyager platformunun popülerliği arttıkça değer kazanabilir. Kullanıcılar, platformda aktif oldukça ve VGX tokenini kullanarak işlem yaptıkça değer artışından faydalanabilir.

Voyager Token (VGX) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

VGX coin satın almak için, alım-satım platformunda VGX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra VGX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki VGX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Voyager tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda VGX'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

VGX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Voyager VGX Fiyatı
$0,07
24s Düşük/24s Yüksek
$0,10/$0,11
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,10/$0,11
Ticaret Hacmi
$5.223.683,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#958
Piyasa Değeri
$21.839.931,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,23918
Tüm Zamanların
En Yükseği
$12,47 -%99,16
06 Oca 2018 (6 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0168984 %521,30
26 Ara 2019 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow