Crypto coin

Viberate (VIB)

FİYAT 0,07 USD

%24S -%4,10

loading

Viberate (VIB) Satın Al

Viberate (VIB) Coin Satın Al

Viberate ya da diğer adıyla VIB token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "VIB Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Viberate tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Viberate (VIB) Nedir?

Viberate (VIB), müzik endüstrisinde sanatçılar, etkinlik organizatörleri ve hayranlar arasında bağlantı kuran bir blokzincir tabanlı platform ve kripto para birimidir. VIB tokeni, Viberate platformunda kullanılan ve müzik endüstrisi ile ilgili hizmetlerin alımı ve satımı için kullanılan bir dijital varlıktır.

Viberate (VIB) Özellikleri

Müzik Endüstrisi Ağı: Viberate platformu, müzik endüstrisinde sanatçılar, etkinlik organizatörleri, acenteler ve hayranlar arasında bağlantı kurmayı amaçlar. Bu, müzik endüstrisinde işbirliklerini ve etkileşimi kolaylaştırır.

Etkinlik İzleme ve Planlama: Viberate, kullanıcıların dünya çapındaki müzik etkinliklerini izlemelerine ve planlamalarına olanak tanır. Bu, müzik hayranlarının favori sanatçılarının gelecek etkinliklerini takip etmelerini sağlar.

Kripto Ödeme Kolaylığı: VIB tokeni, Viberate platformunda çeşitli hizmetlerin ödemesinde kullanılır. Bu, sanatçıların ve etkinlik organizatörlerinin hizmetler için kripto para birimlerini kabul etmelerini sağlar.

Sanatçı Veritabanı: Viberate platformu, dünya çapındaki sanatçıların kapsamlı bir veritabanını barındırır. Bu, etkinlik organizatörlerinin sanatçıları aramalarını ve seçmelerini kolaylaştırır.

Viberate (VIB) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

VIB coin satın almak için, alım-satım platformunda VIB bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra VIB alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki VIB seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Viberate tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda VIB'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

VIB Fiyat İstatistikleri

coingecko
Viberate Fiyatı
$0,07
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow