Crypto coin

VIDT DAO (VIDT)

FİYAT 0,02 USD

%24S -%1,79

loading

VIDT DAO (VIDT) Satın Al

VIDT DAO (VIDT) Coin Satın Al

VIDT DAO ya da diğer adıyla VIDT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "VIDT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda VIDT tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

VIDT DAO (VIDT) Nedir?

VIDT DAO (VIDT), Veri Kimliği Taşıma (VIDT) tokeni, blockchain tabanlı bir veri doğrulama platformu olan VIDT Datalink'in yerel kripto para birimidir. VIDT, veri bütünlüğünü sağlamak ve dijital verilerin güvenilirliğini artırmak için kullanılır. VIDT tokenleri, VIDT Datalink platformunda veri doğrulama işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan bir ödeme aracıdır.

VIDT DAO (VIDT) Özellikleri

Veri Doğrulama: VIDT tokenleri, VIDT Datalink platformunda veri doğrulama işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılır. Bu, dijital verilerin bütünlüğünü sağlamak ve güvenilirliğini artırmak için kullanılan bir süreçtir.

Blockchain Tabanlı: VIDT, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve veri doğrulama işlemlerinin güvenilirliğini artırmak için bu teknolojiyi kullanır.

Dijital Varlık: VIDT tokenleri, bir dijital varlık olarak işlev görür. Kullanıcılar, bu tokenleri VIDT Datalink platformunda veri doğrulama işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabilirler.

Veri Güvenliği: VIDT Datalink platformu, veri güvenliğini sağlamak ve veri doğrulama işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için güçlü güvenlik önlemleri kullanır.

VIDT DAO (VIDT) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

VIDT coin satın almak için, alım-satım platformunda VIDT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra VIDT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki VIDT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız VIDT tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda VIDT'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

VIDT Fiyat İstatistikleri

coingecko
VIDT DAO Fiyatı
$0,02
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow