Hakkımızda

Block Earner, kullanıcılarına merkezi olmayan finansın avantajlarına erişmeleri için kullanıcı dostu bir arayüz sağlama misyonunda olan, Avustralya merkezli ve blockchain destekli bir fintech'tir.

Block Earner şimdi Türkiye’de!
Finans’ın geleceğini sizlerle buluşturuyoruz.

1990’lardan beri internet, yaşamımızın hızla dijitalleşmesini sağladı. Teknolojik inovasyonların neredeyse her sektörde devrimsel nitelikte değişimler getirdiğini gördük.

Bugün ise küresel finansın geleceğinin blockchain teknolojisine doğru hızla gittiğini görüyoruz. Block Earner, geleneksel finans ve blockchain tabanlı finans arasındaki köprünüzdür. Blockchain tabanlı finansı herkes için erişilebilir kılıyoruz.

Blockchain tabanlı finansın önünü açarak, insanların hızla genişleyen dijital finans ekosistemine katılabilmesini sağlıyoruz.

Adil. Kapsayıcı. Erişilebilir.
Paranızı özgür kılın.

  • Vizyonumuz
    İnsanların paralarının nerede ve nasıl depolandığı, hareket ettiği ve büyüdüğü konusunda şeffaflık ve özgürlüğe sahip oldukları bir sistem sunmak.
  • Misyonumuz
    İnsanların paralarının kontrolünü daha çok ele almalarına ve blockchain tabanlı finansal sistemlerin avantajlarına erişmelerine yardımcı olmak.
  • Sözümüz
    Blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş daha iyi finansal ürünler sunmak.

Bizi Tanıyın