Yeni Kullanıcı Kayıt Kampanyası - BE50

Kampanyanın başladığı 13 Temmuz 2023, 00:00 tarih ve saatinden itibaren Block Earner TR'ye website veya mobil uygulamasından kayıt olan ve kayıt olma adımlarındaki "Promosyon Kodu" bölümüne "BE50" kodunu giren her kullanıcı, Kripto Al/Sat üzerinde yaptıkları ilk kripto alım işleminde, işlem yaptığı ürün cinsinden 50 TL hediyeye hak kazanacaktır.

50 TL ödül, kripto varlık alım işlemi gerçekleştiği an kullanıcının Kripto Al/Sat hesabına eklenecektir. İşlem için herhangi bir alt sınır bulunmamaktadır.

Kullanıcı Block Earner tarafından belirlenen minimum kripto varlık alım tutarı olan 5 TL ile işlem yaptığı takdirde, 50 TL değerindeki varlık kullanıcı bakiyesine eklenecektir.

İşbu kampanya bildirim metninde yer almayan hususlarda kullanıcı sözleşmesi geçerliliğini koruyacaktır.

Örnek Akış

Kullanıcının öncelikle Block Earner platformu üzerinden hesap oluşturup akabinde kimlik doğrulama işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Kullanıcı platforma kayıt olurken promosyon adımında "BE50" kodunu girecek ve aktive edecektir.

Kullanıcı Kripto Al/Sat hesabında yer alan herhangi bir kripto varlık üzerinde (BTC, ETH, SOL, AVAX...), herhangi bir tutarda kripto varlık alımı gerçekleştirecektir.

Alımın gerçekleştirilmesi ile birlikte 50 TL ödül, kullanıcının hesabına, aldığı kripto varlık cinsinden aktarılacaktır.

Kampanya kurallarını ihlal eden ya da kurallara aykırı davrandığı tespit edilen kullanıcılara, Block Earner ödül vermeme hakkını saklı tutmaktadır.

Ödülü kazanmak için kullanıcının kimlik doğrulama sürecini tamamlaması ve minimum 5 TL tutarında kripto varlık alım işlemini yapması gerekmektedir.

Kampanya sürecinde hesap oluşturan fakat kayıt esnasında belirtilen promosyon kodunu kullanmayan, doğrulama adımlarını tamamlamayan ya da alım işlemi yapmayan kullanıcılar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanya bittikten sonra, kampanya sürecinde hesap oluşturan, doğrulama adımlarını tamamlayan fakat alım işlemi yapmayan kullanıcılar ödül talebinde bulunamayacaktır.

Bu kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve devir ya da değişiklik talebinde bulunulamaz.

Block Earner kampanya koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır.

Soru, şikayet, öneri ya da destek talepleriniz için destek@blockearner.com.tr adresine mail atabilir ya da @BlockEarnerTR telegram kanalımızdan istekte bulunabilirsiniz.

İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıda sayılan kampanya şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.