Crypto coin

Aave (AAVE)

FİYAT 85,00 USD

%24S -%0,53

loading

Aave (AAVE) Satın Al

Aave (AAVE) Coin Satın Al

Aave ya da diğer adıyla AAVE token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AAVE Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AAVE Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Aave (AAVE) Nedir?

Aave, merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu olarak kullanıcıların kripto para ödünç almasına ve vermesine olanak tanır. Ethereum blockchain üzerinde çalışan Aave, kullanıcıların teminat karşılığında kripto varlıklarını ödünç alabilmesini sağlar. Ayrıca, kullanıcılar sahip oldukları kripto paraları ödünç vererek faiz kazanabilirler.

Aave (AAVE) Özellikleri

Aave'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri, kullanıcıların çeşitli kripto varlıkları üzerinde "flash loan" olarak bilinen teminatsız anlık kredi işlemleri gerçekleştirebilmesidir. Bu, kullanıcıların kredi alıp geri ödemelerini aynı işlem bloğu içerisinde gerçekleştirebilmelerine olanak tanır.

Aave (AAVE) ve Güvenlik

Aave, merkeziyetsiz yapısı sayesinde güvenli bir platform sunar. Akıllı sözleşmeler aracılığıyla işlemler gerçekleştirilir ve bu sözleşmeler bağımsız denetçiler tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Ayrıca, Aave protokolü kullanıcılarının varlıklarını koruma altına almak için çeşitli güvenlik önlemleri içerir.

Aave (AAVE) coin nasıl alınır ve satılır?

AAVE coin satın almak için, alım-satım platformunda AAVE bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AAVE alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AAVE seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AAVE tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AAVE tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

AAVE Fiyat İstatistikleri

coingecko
Aave Fiyatı
$85,00
24s Düşük/24s Yüksek
$88,42/$93,76
7g Düşük / 7g Yüksek
$88,68/$97,79
Ticaret Hacmi
$143.051.538,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#63
Piyasa Değeri
$1.340.919.981,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,106682
Tüm Zamanların
En Yükseği
$661,69 -%86,27
18 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$26,02 %249,19
05 Kas 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow