Crypto coin

Acala Token (ACA)

FİYAT 0,06 USD

%24S -%3,59

loading

Acala Token (ACA) Satın Al

Acala Network (ACA) Coin Satın Al

Acala Network ya da diğer adıyla ACA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ACA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ACA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Acala Network (ACA) Nedir?

Acala Network, Polkadot ekosisteminde DeFi hizmetleri sunan merkeziyetsiz bir finans platformudur. ACA token, bu platformun yerel tokenı olarak kullanılır ve çeşitli finansal işlemler için kullanıcılara esneklik sağlar. Acala Network, stablecoin minting, staking ve DEX gibi çeşitli DeFi hizmetleri sunar.

Acala Network (ACA) Özellikleri

Acala Network'ün en belirgin özelliklerinden biri, kullanıcılara düşük maliyetli ve hızlı işlemler sunmasıdır. Acala Dollar (aUSD) adı verilen kendi stablecoin'ini yaratma imkanı sunan platform, aynı zamanda likidite havuzları ve swap işlemleri için de çeşitli çözümler sunar.

Acala Network (ACA) ve Polkadot Entegrasyonu

Acala Network, Polkadot'un yüksek güvenlikli ve ölçeklenebilir altyapısını kullanarak, DeFi hizmetlerini daha güvenilir ve erişilebilir hale getirir. Polkadot'un parachain yapısı sayesinde Acala, farklı blockchainler arasında birlikte çalışabilirlik sağlar ve böylece kullanıcılarına geniş bir yelpazede DeFi hizmetleri sunar.

Acala Network (ACA) coin nasıl alınır ve satılır?

ACA coin satın almak için, alım-satım platformunda ACA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ACA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ACA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ACA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ACA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ACA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Acala Token Fiyatı
$0,06
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow