Crypto coin

Fusionist (ACE)

FİYAT 2,73 USD

%24S -%5,30

loading

Fusionist (ACE) Satın Al

Fusionist (ACE) Coin Satın Al

Fusionist ya da diğer adıyla ACE token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ACE Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ACE Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Fusionist (ACE) Nedir?

Fusionist, DeFi (merkezi olmayan finans) alanında yeni bir trend olan likidite birleştirme (yield farming) platformudur. ACE token, Fusionist platformunun yerel tokenıdır ve kullanıcıların likidite sağlayarak ödüller kazanmasına olanak tanır. Fusionist, kullanıcıların farklı kripto varlıklarını bir araya getirerek likidite havuzları oluşturmasına ve bu havuzlara likidite sağlayarak gelir elde etmesine olanak tanır.

Fusionist (ACE) Özellikleri

Fusionist platformu, kullanıcılarına yüksek getirili likidite sağlama fırsatı sunar. ACE token sahipleri, likidite sağladıkları için platform tarafından üretilen yeni tokenlarla ödüllendirilirler. Ayrıca, Fusionist platformunda düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem süreleri de sağlanır.

Fusionist (ACE) ve Likidite Birleştirme

Fusionist, likidite birleştirme (yield farming) alanında benzersiz bir deneyim sunar. Kullanıcılar farklı kripto varlıklarını likidite havuzlarına sağlayarak, bu havuzlardan elde edilen gelirlerden pay alırlar. Bu, kullanıcıların kripto varlıklarını pasif gelir kaynağına dönüştürmelerine olanak tanır.

Fusionist (ACE) coin nasıl alınır ve satılır?

ACE coin satın almak için, alım-satım platformunda ACE bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ACE alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ACE seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ACE tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ACE tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ACE Fiyat İstatistikleri

coingecko
Fusionist Fiyatı
$2,73
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow