Crypto coin

AdEx (ADX)

FİYAT 0,17 USD

%24S -%1,59

loading

AdEx (ADX) Satın Al

AdEx (ADX) Coin Satın Al

AdEx ya da diğer adıyla ADX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ADX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ADX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

AdEx (ADX) Nedir?

AdEx, merkeziyetsiz bir reklam ağı ve pazarlama protokolüdür. ADX token, bu platformda kullanılan yerel token olarak işlev görür. AdEx platformu, reklamverenlerin ve yayıncıların doğrudan birbirleriyle etkileşimde bulunarak reklam işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak tanır. Bu sayede, reklamcılık ve pazarlama süreçleri daha şeffaf, verimli ve düşük maliyetli hale gelir.

AdEx (ADX) Özellikleri

AdEx platformu, blockchain teknolojisinin getirdiği avantajları kullanarak reklamcılık endüstrisini dönüştürür. ADX token sahipleri, reklamverenlerin reklam kampanyalarını yayınlamak için ödeme yapmasına ve yayıncıların reklamlar için ödeme almasına olanak tanır. Ayrıca, AdEx'in akıllı sözleşmeleri sayesinde işlemler otomatik ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

AdEx (ADX) ve Değişen Reklamcılık Paradigması

AdEx, geleneksel reklamcılık paradigmasını değiştirerek daha adil, şeffaf ve etkili bir reklam ekosistemi oluşturmayı hedefler. Platform, reklamverenlerin reklam bütçelerini daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlarken, yayıncıların da reklamlarından adil bir şekilde gelir elde etmelerini sağlar.

AdEx (ADX) coin nasıl alınır ve satılır?

ADX coin satın almak için, alım-satım platformunda ADX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ADX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ADX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ADX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ADX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ADX Fiyat İstatistikleri

coingecko
AdEx Fiyatı
$0,17
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow