Crypto coin

Anchored EUR (AEUR)

FİYAT 1,08 USD

%24S +%0,08

loading

Anchored EUR (AEUR) Satın Al

Anchored Euro (AEUR) Coin Satın Al

Anchored Euro ya da diğer adıyla AEUR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AEUR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AEUR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Anchored Euro (AEUR) Nedir?

Anchored Euro (AEUR), Euro'nun değerine sabitlenmiş bir stabilcoin'dir. AEUR tokenı, bu sabitcoinin dijital temsilidir. Anchored Euro, blockchain teknolojisi sayesinde Euro'nun avantajlarından yararlanırken, aynı zamanda dijital varlık olarak kolayca transfer edilebilir ve ticaret yapılabilir hale gelir.

Anchored Euro (AEUR) Özellikleri

Anchored Euro, Euro'nun fiyat istikrarını korurken, aynı zamanda blockchain'in hızı, güvenliği ve sınırsız erişilebilirliği avantajlarından faydalanır. AEUR token sahipleri, dijital varlık olarak Euro'nun sağladığı kolaylık ve avantajlardan yararlanarak kripto para piyasasında işlem yapabilirler.

Anchored Euro (AEUR) ve Dijital Varlık Transferi

Anchored Euro, Euro'nun değerine sabitlenmiş olması nedeniyle güvenilir ve istikrarlı bir dijital varlık olarak kullanılır. AEUR token sahipleri, bu stabilcoin'i diğer kullanıcılarla hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde transfer edebilirler. Bu özellik, uluslararası ödemelerde ve dijital ticarette önemli bir avantaj sağlar.

Anchored Euro (AEUR) coin nasıl alınır ve satılır?

AEUR coin satın almak için, alım-satım platformunda AEUR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AEUR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AEUR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AEUR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AEUR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AEUR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Anchored EUR Fiyatı
$1,08
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow