Crypto coin

Aevo (AEVO)

FİYAT 0,46 USD

%24S -%0,97

loading

Aevo (AEVO) Satın Al

Aevo (AEVO) Coin Satın Al

Aevo ya da diğer adıyla AEVO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AEVO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AEVO Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Aevo (AEVO) Nedir?

Aevo (AEVO), yüksek performanslı ve merkeziyetsiz bir türev borsasıdır. Aevo, Ethereum tabanlı bir Layer 2 çözümü kullanarak opsiyonlar ve sürekli vadeli işlemler gibi çeşitli ticaret ürünlerini destekler. Bu yapı, off-chain emir eşleştirme ve on-chain mutabakat sistemi ile çalışarak, yüksek işlem hızlarını ve düşük maliyetleri mümkün kılar. Aevo, yüksek güvenlik ve şeffaflık sağlayarak kullanıcılara güvenilir bir ticaret ortamı sunar.

Aevo (AEVO) Özellikleri

Yüksek Performans: Aevo, özel bir EVM roll-up teknolojisi kullanarak saniyede 5000'den fazla işlem kapasitesine sahiptir ve işlemler <10ms gecikme süresi ile gerçekleştirilir.

Çoklu Ticaret Ürünleri: Aevo, opsiyonlar, sürekli vadeli işlemler ve diğer ticaret ürünlerini tek bir marj hesabında destekler. Bu, kullanıcıların çeşitli stratejilerle ticaret yapmasını sağlar.

Güvenlik ve Şeffaflık: Aevo, Ethereum'un güvenliğini kullanarak off-chain emir eşleştirme ve on-chain mutabakat ile işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Geniş Ekosistem: Aevo, Ribbon Finance tarafından geliştirilen merkeziyetsiz opsiyon kasaları ve diğer yenilikçi ürünler ile geniş bir ekosistem sunar. Bu, kullanıcıların getiri artırıcı stratejilerle ticaret yapmalarını sağlar.

Aevo (AEVO) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

AEVO coin satın almak için, alım-satım platformunda AEVO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AEVO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AEVO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AEVO tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AEVO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AEVO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Aevo Fiyatı
$0,46
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow