Crypto coin

Adventure Gold (AGLD)

FİYAT 1,42 USD

%24S -%0,98

loading

Adventure Gold (AGLD) Satın Al

Adventure Gold (AGLD) Coin Satın Al

Adventure Gold ya da diğer adıyla AGLD token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AGLD Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AGLD Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Adventure Gold (AGLD) Nedir?

Adventure Gold (AGLD), blockchain tabanlı bir oyun platformunda kullanılan kripto para birimidir. AGLD token, oyuncuların oyun içi ögeleri satın almak ve dijital varlıkları takas etmek için kullanılan bir araçtır. Adventure Gold, oyunculara oyun içi deneyimlerini geliştirmek ve dijital varlıkları ticaret yapmak için bir platform sunar.

Adventure Gold (AGLD) Özellikleri

Adventure Gold, oyunculara oyun içi ekonomik etkileşimlerde bulunma ve dijital varlıkları ticaret yapma fırsatı sunar. AGLD token sahipleri, platformda çeşitli oyun içi ögeleri satın alabilir, satabilir ve takas edebilirler. Adventure Gold, oyuncuların oyun deneyimlerini özelleştirmelerine ve daha keyifli hale getirmelerine olanak tanır.

Adventure Gold (AGLD) ve Oyun Ekonomisi

Adventure Gold, blockchain teknolojisinin getirdiği avantajları kullanarak oyun ekonomilerini yeniden şekillendirir. AGLD token sahipleri, oyun içi varlıkların sahipliğini ve takasını daha güvenli ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirebilirler. Adventure Gold, oyun dünyasında yeni bir ekonomik modelin oluşturulmasına katkıda bulunur.

Adventure Gold (AGLD) coin nasıl alınır ve satılır?

AGLD coin satın almak için, alım-satım platformunda AGLD bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AGLD alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AGLD seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AGLD tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AGLD tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AGLD Fiyat İstatistikleri

coingecko
Adventure Gold Fiyatı
$1,42
24s Düşük/24s Yüksek
$1,27/$1,35
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,28/$1,46
Ticaret Hacmi
$10.967.253,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#407
Piyasa Değeri
$102.292.605,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,107215
Tüm Zamanların
En Yükseği
$7,70 -%82,82
03 Eyl 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,208231 %535,55
09 Kas 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow