Crypto coin

Alchemix (ALCX)

FİYAT 15,75 USD

%24S +%1,52

loading

Alchemix (ALCX) Satın Al

Alchemix (ALCX) Coin Satın Al

Alchemix ya da diğer adıyla ALCX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ALCX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ALCX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Alchemix (ALCX) Nedir?

Alchemix, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokollerinden biridir. ALCX token, Alchemix platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Alchemix, kullanıcıların teminatlarını blok zinciri üzerinde kilitliyken, teminatlarını kullanarak stablecoin almasını ve borçlanmasını sağlayan bir sistem sunar. Bu, kullanıcıların gelecekteki kazançlarını bugünkü varlıklara dönüştürmelerine olanak tanır.

Alchemix (ALCX) Özellikleri

Alchemix platformu, DeFi alanında yenilikçi bir yaklaşım sunar. ALCX token sahipleri, teminatlarını Alchemix protokolüne kilitlerken, aynı anda borç alabilirler. Kilitli teminatlar, zaman içinde otomatik olarak geri ödenir ve kullanıcılar borçlarını ödemezler. Bu, kullanıcıların teminatlarını etkin bir şekilde yönetmelerine ve sermayelerini verimli bir şekilde kullanmalarına olanak tanır.

Alchemix (ALCX) ve Geleceğin Finansı

Alchemix, DeFi protokollerinin geleceğini şekillendirmeye yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunar. ALCX token sahipleri, teminatlarını kilitlerken, aynı anda stablecoin alabilirler. Bu, kullanıcıların teminatlarını pasif gelire dönüştürmelerine ve finansal hedeflerine ulaşmalarına olanak tanır.

Alchemix (ALCX) coin nasıl alınır ve satılır?

ALCX coin satın almak için, alım-satım platformunda ALCX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ALCX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ALCX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ALCX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ALCX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

ALCX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Alchemix Fiyatı
$15,75
24s Düşük/24s Yüksek
$25,41/$27,19
7g Düşük / 7g Yüksek
$25,41/$28,79
Ticaret Hacmi
$3.169.973,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#594
Piyasa Değeri
$55.768.535,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,056842
Tüm Zamanların
En Yükseği
$2.066,19999 -%98,74
20 Mar 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$10,28999 %153,26
11 Eyl 2023 (10 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow