Crypto coin

Stella (ALPHA)

FİYAT 0,07 USD

%24S -%1,08

loading

Stella (ALPHA) Satın Al

Stella (ALPHA) Coin Satın Al

Stella ya da diğer adıyla ALPHA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ALPHA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ALPHA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Stella (ALPHA) Nedir?

Stella, merkeziyetsiz finans (DeFi) projeleri arasında yer alan bir platformdur. ALPHA token, Stella platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Stella, kullanıcıların kredi almasını, borç vermesini ve likidite sağlamasını sağlayan bir DeFi platformudur.

Stella (ALPHA) Özellikleri

Stella platformu, DeFi ekosistemine katkıda bulunan yenilikçi bir likidite madenciliği çözümü sunar. ALPHA token sahipleri, bu platformda likidite sağlayarak çeşitli getiri fırsatlarından faydalanabilirler. Stella, likidite sağlayıcılarına düşük riskli yatırım fırsatları sunar ve likidite madenciliği ile pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Stella (ALPHA) ve DeFi

Stella, DeFi ekosisteminin önemli bir parçasıdır ve likidite madenciliği imkanı sunar. ALPHA token sahipleri, Stella platformunda likidite sağlayarak çeşitli DeFi protokollerine erişebilirler. Stella, kullanıcıların kripto varlıklarını değerlendirme ve pasif gelir elde etme imkanı sunar.

Stella (ALPHA) coin nasıl alınır ve satılır?

ALPHA coin satın almak için, alım-satım platformunda ALPHA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ALPHA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ALPHA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ALPHA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ALPHA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ALPHA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Stella Fiyatı
$0,07
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow