Crypto coin

AltLayer (ALT)

FİYAT 0,12 USD

%24S -%4,84

loading

AltLayer (ALT) Satın Al

AltLayer (ALT) Coin Satın Al

AltLayer ya da diğer adıyla ALT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ALT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ALT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

AltLayer (ALT) Nedir?

AltLayer, Ethereum tabanlı bir roll-up çözümüdür. Roll-uplar, Ethereum ağı üzerindeki işlem verimliliğini artırmak için kullanılan bir çözümdür. ALT token, AltLayer projesinde kullanılan yerel token olarak işlev görür. AltLayer, Ethereum üzerinde roll-up teknolojisini kullanarak işlem hızını artırarak ve maliyeti azaltarak ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi hedefler.

AltLayer (ALT) Özellikleri

AltLayer, roll-up teknolojisine dayalı bir çözüm sunar. Roll-uplar, Ethereum ağında daha hızlı ve daha az maliyetli işlemler yapılmasını sağlar. ALT token sahipleri, AltLayer projesine katkıda bulunarak roll-up teknolojisinin gelişimine destek olurlar. AltLayer, Ethereum ekosisteminde ölçeklenebilirlik sorununu çözmeye yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunar.

AltLayer (ALT) coin nasıl alınır ve satılır?

ALT coin satın almak için, alım-satım platformunda ALT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ALT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ALT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ALT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ALT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ALT Fiyat İstatistikleri

coingecko
AltLayer Fiyatı
$0,12
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow