Crypto coin

AMP (AMP)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%2,13

loading

AMP (AMP) Satın Al

AMP (AMP) Coin Satın Al

AMP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AMP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AMP Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

AMP (AMP) Nedir?

AMP, merkezi olmayan güvence ağı (collateral network) olarak hizmet veren ve Ethereum tabanlı bir token'dir. AMP token, ödeme güvencesi ve güvenlik ağı sağlayan bir kripto varlık olarak işlev görür. AMP, özellikle kripto varlıklarla yapılan işlemlerin güvenliğini artırmak ve ödeme işlemlerini hızlandırmak için tasarlanmıştır.

AMP (AMP) Özellikleri

AMP, Ethereum blockchain üzerinde inşa edilmiş bir güvence ağıdır. Token, ödeme işlemlerinin güvenliğini sağlamak ve işlemleri hızlandırmak amacıyla geliştirilmiştir. AMP aynı zamanda DeFi projelerinde teminat olarak da kullanılabilir. AMP token sahipleri, ağın güvenliğini sağlama ve işlemleri hızlandırma sürecine katkıda bulunurlar.

AMP (AMP) coin nasıl alınır ve satılır?

AMP coin satın almak için, alım-satım platformunda AMP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AMP alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AMP seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AMP tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AMP tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AMP Fiyat İstatistikleri

coingecko
AMP Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow