Crypto coin

Arweave (AR)

FİYAT 22,06 USD

%24S -%8,43

loading

Arweave (AR) Satın Al

Arweave (AR) Coin Satın Al

Arweave ya da diğer adıyla AR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Arweave (AR) Nedir?

Arweave, verilerin kalıcı olarak depolanması için bir blockchain platformudur. AR token, Arweave platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Arweave, verileri kalıcı olarak saklamak, paylaşmak ve erişmek için kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

Arweave (AR) Özellikleri

Arweave platformu, verilerin kalıcı olarak depolanması için etkili bir çözüm sunar. AR token sahipleri, Arweave platformunda sunulan hizmetlere erişim sağlarlar ve platformda yer alan işlemleri gerçekleştirebilirler. Arweave, kullanıcıların verilerini merkezi olmayan bir şekilde ve güvenli bir şekilde saklamalarını sağlayarak, veri güvenliği ve bütünlüğünü sağlar.

Arweave (AR) coin nasıl alınır ve satılır?

AR coin satın almak için, alım-satım platformunda AR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

AR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Arweave Fiyatı
$22,06
24s Düşük/24s Yüksek
$13,05/$14,77
7g Düşük / 7g Yüksek
$9,81/$16,21
Ticaret Hacmi
$57.037.031,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#97
Piyasa Değeri
$881.520.368,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,064703
Tüm Zamanların
En Yükseği
$89,24 -%84,91
05 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,29878 %4.407,16
31 Oca 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow