Crypto coin

ARPA Network (ARPA)

FİYAT 0,06 USD

%24S -%1,55

loading

ARPA Network (ARPA) Satın Al

ARPA Network (ARPA) Coin Satın Al

ARPA Network ya da diğer adıyla ARPA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ARPA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ARPA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

ARPA Network (ARPA) Nedir?

ARPA Network, gizlilik korumalı veri paylaşımı için bir blockchain platformudur. ARPA token, ARPA Network platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. ARPA Network, verilerin gizliliğini koruyarak farklı kurumlar arasında güvenli veri paylaşımını sağlayan bir blockchain çözümü sunar.

ARPA Network (ARPA) Özellikleri

ARPA Network platformu, gizlilik odaklı veri paylaşımı için gelişmiş bir çözüm sunar. ARPA token sahipleri, ARPA Network platformunda sunulan hizmetlere erişim sağlarlar ve platformda yer alan işlemleri gerçekleştirebilirler. ARPA Network, kullanıcıların verilerini koruyarak güvenli bir şekilde paylaşmalarını sağlar.

ARPA Network (ARPA) coin nasıl alınır ve satılır?

ARPA coin satın almak için, alım-satım platformunda ARPA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ARPA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ARPA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ARPA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ARPA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ARPA Fiyat İstatistikleri

coingecko
ARPA Network Fiyatı
$0,06
24s Düşük/24s Yüksek
$0,06/$0,07
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,06/$0,07
Ticaret Hacmi
$36.388.407,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#547
Piyasa Değeri
$64.402.065,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,565019
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,268622 -%75,59
03 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0033944 %1.831,85
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow