Crypto coin

Automata (ATA)

FİYAT 0,14 USD

%24S -%1,80

loading

Automata (ATA) Satın Al

Automata (ATA) Coin Satın Al

Automata ya da diğer adıyla ATA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ATA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ATA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Automata (ATA) Nedir?

Automata, merkezi olmayan veri gizliliği çözümleri sunan bir blockchain platformudur. ATA token, Automata platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Automata, kullanıcıların veri gizliliğini koruyarak çeşitli blockchain uygulamalarında güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmalarını sağlar.

Automata (ATA) Özellikleri

Automata platformu, merkezi olmayan veri gizliliği çözümleri sunar ve kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde korur. ATA token sahipleri, Automata platformunda sunulan veri gizliliği çözümlerine erişebilir ve platformda yer alan çeşitli uygulamalarda verilerini koruyabilirler. Automata, kullanıcıların blockchain tabanlı uygulamalarda veri gizliliği konusunda endişelenmeden etkileşimde bulunmalarını sağlar.

Automata (ATA) coin nasıl alınır ve satılır?

ATA coin satın almak için, alım-satım platformunda ATA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ATA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ATA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ATA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ATA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

ATA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Automata Fiyatı
$0,14
24s Düşük/24s Yüksek
$0,12/$0,14
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,09/$0,14
Ticaret Hacmi
$8.946.304,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#577
Piyasa Değeri
$58.190.788,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,153741
Tüm Zamanların
En Yükseği
$2,36 -%94,68
07 Haz 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,063594 %97,63
17 Ağu 2023 (10 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow