Crypto coin

Atlético de Madrid Fan Token (ATM)

FİYAT 2,17 USD

%24S -%1,52

loading

Atlético de Madrid Fan Token (ATM) Satın Al

Atlético de Madrid Fan Token (ATM) Coin Satın Al

Atlético de Madrid Fan Token ya da diğer adıyla ATM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ATM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ATM Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Atlético de Madrid Fan Token (ATM) Nedir?

Atlético de Madrid Fan Token, futbol kulübü Atlético de Madrid'in taraftarlarına özel olarak sunulan dijital bir varlıktır. ATM token, Atlético de Madrid Fan Token platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Atlético de Madrid Fan Token, taraftarlara kulüp etkinliklerine katılma, oylama yapma ve özel fırsatlardan yararlanma gibi avantajlar sağlar.

Atlético de Madrid Fan Token (ATM) Özellikleri

Atlético de Madrid Fan Token platformu, taraftarlara kulüple daha yakın etkileşim fırsatları sunar. ATM token sahipleri, Atlético de Madrid Fan Token platformunda sunulan özel etkinliklere katılabilir, kulüp kararlarında oy kullanabilir ve diğer taraftarlarla etkileşime geçebilirler. Atlético de Madrid Fan Token, taraftar deneyimini dijitalleştirerek daha heyecan verici hale getirir.

Atlético de Madrid Fan Token (ATM) coin nasıl alınır ve satılır?

ATM coin satın almak için, alım-satım platformunda ATM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ATM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ATM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ATM tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ATM tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ATM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Atlético de Madrid Fan Token Fiyatı
$2,17
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow