Crypto coin

Bounce (AUCTION)

FİYAT 20,82 USD

%24S -%4,46

loading

Bounce (AUCTION) Satın Al

Bounce (AUCTION) Coin Satın Al

Bounce ya da diğer adıyla AUCTION token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AUCTION Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AUCTION Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Bounce (AUCTION) Nedir?

Bounce, merkezi olmayan bir halka açık artırma platformudur ve AUCTION token, Bounce platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Bounce, kullanıcıların çeşitli varlıkları ve tokenleri açık artırma yoluyla alıp satmalarına olanak tanır.

Bounce (AUCTION) Özellikleri

Bounce platformu, merkezi olmayan bir şekilde halka açık artırma işlemleri gerçekleştirmeyi sağlar. AUCTION token sahipleri, Bounce platformunda yer alan açık artırma etkinliklerine katılabilir ve çeşitli varlıkları veya tokenleri alıp satabilirler. Bounce, kullanıcıların tokenlerini güvenli bir şekilde alım satım yapmalarını ve etkileşime girmelerini sağlar.

Bounce (AUCTION) coin nasıl alınır ve satılır?

AUCTION coin satın almak için, alım-satım platformunda AUCTION bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AUCTION alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AUCTION seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AUCTION tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AUCTION tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

AUCTION Fiyat İstatistikleri

coingecko
Bounce Fiyatı
$20,82
24s Düşük/24s Yüksek
$29,53/$31,84
7g Düşük / 7g Yüksek
$29,22/$35,68
Ticaret Hacmi
$26.027.228,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#277
Piyasa Değeri
$196.881.941,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,132197
Tüm Zamanların
En Yükseği
$70,44 -%57,07
12 Nis 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$3,47 %771,72
15 Haz 2023 (12 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow