Crypto coin

Audius (AUDIO)

FİYAT 0,13 USD

%24S -%3,74

loading

Audius (AUDIO) Satın Al

Audius (AUDIO) Coin Satın Al

Audius ya da diğer adıyla AUDIO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AUDIO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AUDIO Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Audius (AUDIO) Nedir?

Audius, merkezi olmayan bir müzik platformudur ve AUDIO token, Audius platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Audius, sanatçıların müziklerini doğrudan dinleyicilerle paylaşmalarını ve gelir elde etmelerini sağlayan bir ekosistem sunar.

Audius (AUDIO) Özellikleri

Audius platformu, sanatçıların müziklerini doğrudan dinleyicilerle paylaşmalarına ve gelir elde etmelerine olanak tanır. AUDIO token sahipleri, Audius platformunda yer alan çeşitli hizmetlere erişebilir ve platform içindeki çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler. Audius, kullanıcıların müzik dünyasında doğrudan etkileşimde bulunmalarını ve sanatçıların daha adil bir şekilde gelir elde etmelerini sağlar.

Audius (AUDIO) coin nasıl alınır ve satılır?

AUDIO coin satın almak için, alım-satım platformunda AUDIO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AUDIO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AUDIO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AUDIO tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AUDIO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AUDIO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Audius Fiyatı
$0,13
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow