Crypto coin

Avalanche (AVAX)

FİYAT 31,33 USD

%24S -%2,15

loading

Avalanche (AVAX) Satın Al

Avalanche (AVAX) Coin Satın Al

Avalanche ya da diğer adıyla AVAX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AVAX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AVAX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Avalanche (AVAX) Nedir?

Avalanche, merkezi olmayan bir blockchain platformudur ve AVAX token, Avalanche platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Avalanche, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blockchain altyapısı sunar.

Avalanche (AVAX) Özellikleri

Avalanche platformu, kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir bir blockchain çözümü sunar. AVAX token sahipleri, Avalanche platformunda yer alan çeşitli hizmetlere erişebilir ve platform içinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler. Avalanche, akıllı sözleşmeler, dijital varlık oluşturma ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi çeşitli uygulamalar için geniş olanaklar sunar.

Avalanche (AVAX) coin nasıl alınır ve satılır?

AVAX coin satın almak için, alım-satım platformunda AVAX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AVAX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AVAX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AVAX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AVAX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AVAX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Avalanche Fiyatı
$31,33
24s Düşük/24s Yüksek
$36,01/$38,39
7g Düşük / 7g Yüksek
$36,15/$43,30
Ticaret Hacmi
$578.493.200,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#10
Piyasa Değeri
$14.136.659.149,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,040921
Tüm Zamanların
En Yükseği
$144,96 -%74,18
21 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$2,80 %1.236,18
31 Ara 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow