Crypto coin

Axie Infinity (AXS)

FİYAT 7,02 USD

%24S -%0,56

loading

Axie Infinity (AXS) Satın Al

Axie Infinity (AXS) Coin Satın Al

Axie Infinity ya da diğer adıyla AXS token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "AXS Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda AXS Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Axie Infinity (AXS) Nedir?

Axie Infinity, merkezi olmayan bir oyun platformudur ve AXS token, Axie Infinity platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Axie Infinity, oyuncuların dijital varlıkları topladığı, yetiştirdiği ve ticaretini yaptığı bir oyun evreni sunar.

Axie Infinity (AXS) Özellikleri

Axie Infinity platformu, oyunculara dijital varlıklarını toplama, yetiştirme ve ticaret yapma fırsatı sunar. AXS token sahipleri, Axie Infinity platformunda çeşitli oyun içi öğeler satın alabilir, satış yapabilir ve oyun içi ekonomiye katkıda bulunabilirler. Axie Infinity, oyuncular arasında merkezi olmayan bir ekonomi sağlayarak oyun dünyasını yeniden tanımlar.

Axie Infinity (AXS) coin nasıl alınır ve satılır?

AXS coin satın almak için, alım-satım platformunda AXS bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra AXS alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki AXS seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız AXS tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda AXS tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

AXS Fiyat İstatistikleri

coingecko
Axie Infinity Fiyatı
$7,02
24s Düşük/24s Yüksek
$7,47/$8,12
7g Düşük / 7g Yüksek
$7,52/$8,42
Ticaret Hacmi
$95.171.356,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#76
Piyasa Değeri
$1.055.602.005,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,090158
Tüm Zamanların
En Yükseği
$164,90 -%95,35
06 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,123718 %6.102,95
06 Kas 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow