Crypto coin

BakeryToken (BAKE)

FİYAT 0,28 USD

%24S +%1,16

loading

BakeryToken (BAKE) Satın Al

BakerySwap (BAKE) Coin Satın Al

BakerySwap ya da diğer adıyla BAKE token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BAKE Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BAKE Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

BakerySwap (BAKE) Nedir?

BakerySwap, merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü ve BAKE token, BakerySwap platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. BakerySwap, kullanıcıların likidite sağlamalarını ve DeFi protokollerinde ticaret yapmalarını sağlayan bir AMM (Otomatik Piyasa Yapıcısı) platformudur.

BakerySwap (BAKE) Özellikleri

BakerySwap platformu, kullanıcıların DeFi ekosistemi içinde likidite sağlamalarını ve ticaret yapmalarını kolaylaştırır. BAKE token sahipleri, BakerySwap platformunda yer alan çeşitli hizmetlere erişebilir ve platform içinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler. BakerySwap, kullanıcıların DeFi projelerine yatırım yapmalarını ve getiri elde etmelerini sağlar.

BakerySwap (BAKE) coin nasıl alınır ve satılır?

BAKE coin satın almak için, alım-satım platformunda BAKE bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BAKE alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BAKE seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BAKE tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BAKE tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BAKE Fiyat İstatistikleri

coingecko
BakeryToken Fiyatı
$0,28
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow