Crypto coin

Band Protocol (BAND)

FİYAT 1,07 USD

%24S -%1,03

loading

Band Protocol (BAND) Satın Al

Band Protocol (BAND) Coin Satın Al

Band Protocol ya da diğer adıyla BAND token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BAND Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BAND Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Band Protocol (BAND) Nedir?

Band Protocol, merkezi olmayan bir veri hizmetleri protokolüdür ve BAND token, Band Protocol platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür. Band Protocol, farklı blockchain ağları arasında veri aktarımını kolaylaştırır ve akıllı sözleşmeler için güvenilir veri sağlar.

Band Protocol (BAND) Özellikleri

Band Protocol platformu, farklı blockchain ağları arasında veri transferini sağlayarak akıllı sözleşmeler için güvenilir veri hizmetleri sunar. BAND token sahipleri, Band Protocol platformunda yer alan çeşitli hizmetlere erişebilir ve platform içinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler. Band Protocol, blockchain tabanlı uygulamaların veri ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli araçlar sunar.

Band Protocol (BAND) coin nasıl alınır ve satılır?

BAND coin satın almak için, alım-satım platformunda BAND bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BAND alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BAND seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BAND tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BAND tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BAND Fiyat İstatistikleri

coingecko
Band Protocol Fiyatı
$1,07
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow