Crypto coin

FC Barcelona Fan Token (BAR)

FİYAT 1,92 USD

%24S -%2,18

loading

FC Barcelona Fan Token (BAR) Satın Al

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Satın Al

FC Barcelona Fan Token ya da diğer adıyla BAR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BAR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BAR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir?

FC Barcelona Fan Token, FC Barcelona'nın taraftarlarına yönelik özel bir token olan BAR, taraftarlara kulüp etkinliklerine katılma ve oylama hakkı gibi ayrıcalıklar sağlar. FC Barcelona, taraftarlarıyla daha yakın ilişkiler kurmak ve onları kulüp kararlarına dahil etmek amacıyla bu tokenı oluşturmuştur.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Özellikleri

BAR token sahipleri, FC Barcelona'nın taraftarlarına özel olarak sunulan çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında oy kullanma hakkı, özel etkinliklere katılma fırsatı, özel içeriklere erişim ve daha fazlası bulunmaktadır. BAR token, FC Barcelona taraftarlarını kulüp etkinliklerine daha yakından bağlayarak, taraftar deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

FC Barcelona Fan Token (BAR) coin nasıl alınır ve satılır?

BAR coin satın almak için, alım-satım platformunda BAR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BAR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BAR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BAR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BAR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BAR Fiyat İstatistikleri

coingecko
FC Barcelona Fan Token Fiyatı
$1,92
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow