Crypto coin

Basic Attention Token (BAT)

FİYAT 0,18 USD

%24S -%1,59

loading

Basic Attention Token (BAT) Satın Al

Basic Attention Token (BAT) Coin Satın Al

Basic Attention Token ya da diğer adıyla BAT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BAT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BAT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Basic Attention Token (BAT) Nedir?

Basic Attention Token (BAT), kullanıcıların dikkatini çekmek ve ödüllendirmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir dijital reklamcılık ve pazarlama platformudur. Brave tarayıcısı tarafından desteklenen bir sistemle çalışır. BAT, kullanıcıların dikkatine dayalı reklamcılık modeli ile internet reklamcılığını temelden değiştirmeyi amaçlar.

Basic Attention Token (BAT) Özellikleri

BAT token, dijital reklamcılık ve pazarlama alanında kullanılan bir kripto para birimidir. Kullanıcılar, BRAVE tarayıcısını kullanarak reklamlara izin verirler ve izledikleri reklamlar için ödüllendirilirler. Bu token ayrıca, içerik üreticilerine ve yayıncılara destek sağlamak için de kullanılır.

Basic Attention Token (BAT) coin nasıl alınır ve satılır?

BAT coin satın almak için, alım-satım platformunda BAT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BAT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BAT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BAT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BAT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BAT Fiyat İstatistikleri

coingecko
Basic Attention Token Fiyatı
$0,18
24s Düşük/24s Yüksek
$0,24/$0,25
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,24/$0,27
Ticaret Hacmi
$43.501.579,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#183
Piyasa Değeri
$370.684.948,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,117355
Tüm Zamanların
En Yükseği
$1,90 -%86,94
28 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,072394 %242,87
16 Tem 2017 (neredeyse 7 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow